arama

Raft İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 07.01.2019 - 22:05 | Oyunlar
Raft İndir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Böğüş

Raft: Bugün ki Raft indir başlıklı yazımızda oldukça farklı belkide az rastlanan bir oyun ile karşınızdayız. Raft, okyanusun ortasında hayatta kalmaya çalıştığımız oldukça keyif alacağınız bir oyundur. Oyunda ilk olarak bir tahta parçasının üzerinde başlıyorsunuz daha sonra elinizdeki kanca ile denizdeki tahta, yaprak ve benzeri  toplayarak iyice geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bunun yanı sıra denizde yer alan köpek balıklarına da dikkat etmelisiniz. Tarım yaparak ve balık tutarak yiyecek karşılayabilirsiniz. Su ihtiyacınızı da karşılamak için denizden suyu arıtmanız gerekiyor.

Oldukça eğlenceli olan bu oyun Redbeet Interactive isimli bir şirket tarafından geliştirilmiş ve  Redbeet Interactive, Axolot Games tarafından
23 Mayıs 2018 tarihinde Microsoft Windows, Linux platformları için yayınlanmıştır. Oyun çıkalı oldukça kısa bir süre oldu. Hayatta kalma oyunlarına karşı bir ilginiz bulunuyorsa, tam sizlik oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyunu oynarken oldukça zevk alacaksınız. Şimdi sizleri daha fazla bekletmeden oyun hakkında ufak detaylara değinip, indirme linklerini sizlerle paylaşalım. Oyun kurulumu hakkında sorun yaşıyorsanız yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Raft Bilgileri

Oyun Adı: Raft
Çıkış Tarihi: 23 Mayıs 2018
Dili:  İngilizce
Türü: Hayatta Kalma 
Sürümü: v1.01b
Ek Paketi: Bulunmuyor
Geliştiricisi:  Redbeet Interactive
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 241 MB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri


İşlemci: Çift Çekirdekli 2.6 GHz
Gerekli Boş Alan: 1 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 500
RAM: 4 GB
Ekstra: DX11
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Raft Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Raft İndir

Raft İndir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/1RdL8K-MUzfcKE0THgIFeZOTHPzqVe0ef/view

Raft indir Mailru: https://cloud.mail.ru/public/MwHj/MKM8CBH4p

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz. Başka sorunlar yaşıyorsanız yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.