arama

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanın

Muhsin Çiloğlu | 20.01.2018 - 17:39 | Haberler, Oyunlar
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhsin Çiloğlu Muhsin Çiloğlu

Google ödüllü anketler uygulaması kullanarak para kazanabilir ve parayla Play Store’daki ücretli oyunları ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca bu parayla diğer ücretli uygulamalarıda satın alabilirsiniz.

Oyun üreticilerinin artmasıyla artık Google Play’de çok sayıda oyun var. Peki hangi oyunlar iyi hangileri kötü yada hangi oyundan daha çok zevk alarak oynarız. Tüm bu sorulara verilecek net bir cevap yok. Çünkü bazen Flappy Bird gibi çok basit bir oyun tüm dünyayı alt üst edebiliyor. Kimi zaman ücretsiz kimi zaman ise ücretli oyunlar insanları telefona bağlayabiliyor. Ücretsiz oyunlara herkes kolayca ulaşabiliyor peki ücretli oyunlara? Tabi ki herkes ücretli oyunları alamıyor. Bu durumda oyunun APK uzantılı dosyasını internetten bulup yükleyip daha sonrada crack yapmak(her oyun crack istemiyor) insanlara hem zor bazende karmaşık geliyor. Kısaca uğraşmak istemiyorlar.

Bu konumuzda tamda bunun üzerinde duracağız para harcamadan Play Store’den ücretli oyunları nasıl ücretsiz indiririz. İşte başlıyoruz:

ADIM 1:

Öncelikle Play Store’den Google’nin ödüllü anketler programını indiriyoruz.

ADIM 2:
İndirdiğimiz programı açıyoruz ve karşımıza resimdeki gibi bir ekran çıkıyor.
Bu kısımları dolduruyoruz. Sırada yanıtlamamız gereken 6 adet soru var. Bu soruları da cevaplıyoruz.

ADIM 3:

Soruları yanıtladıktan sonra bu ekran karşımıza çıkıyor.

Size uygun anket olduğunda size resimde gösterildiği gibi bir bildirim gelecektir.

ADIM 4:

İlk zamanlar hesabınızın onaylanması ve size uygun anketler olmaması gibi durumlardan dolayı belli bir süre anket alamayabilirsiniz. Bu yüzden uygulamayı silmeyin ve anket gelmesini bekleyin. Zaten anketler gelmeye başlayınca kısa sürede Google Store’de kullanacağınız bakiye anında yüklenecek ve oyun satın almaya başlayacaksınız.Aşağıda anket cevaplamaya başlamış bir hesabı ve ödül geçmişini görebilirsiniz.

Görüldüğü gibi kayıt olunduktan bir buçuk ay sonra ilk anket geliyor ve daha sonra kısa aralıklarla gelmeye devam ediyor.

ADIM 5:

Peki anketleri doldurduk. Şimdi ne yapacağız. İşin en eğlenceli kısmına geliyoruz yavaş yavaş Play Store’de ki ücretli olan en beğendiğiniz oyunu alabilirsiniz peki bunu nasıl yapacağız işte şimdi bunu anlatacağım sizlere önce kazandığımız paralar Play Store hesabımıza gelmiş mi ona bakalım.

Üstte kırmızıyla gösterilen yere tıklıyoruz.Daha sonra aşağıda gösterilen ”Hesap” bölümüne tıklıyoruz.

En üstte bulunan ”Ödeme Yöntemlerine” giriyoruz.

Burada varsa daha önceki ödeme yöntemlerinizi görebilir, silebilir ve değiştirebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirteyim kazandığınız bakiye 1 yıl geçerlidir. Gördüğünüz gibi bakiyemiz tanımlanmış yani artık harcayabiliriz.

ADIM 6:

Ben alacağım oyunu buldum şimdi sıra satın almaya geldi :

Satın Al butonuna tıkladığımızda aşağıda gördüğümüz ekran gelecek. Eğer başka bir ödeme yönteminiz yoksa zaten direk kazandığımız bakiye çıkacak fakat benim ödeme yöntemim değişik şimdi onu değiştirelim.

Gösterdiğim kırmızı işaretli yere tıkladıktan sonra aşağıdaki ekran gelecek karşınıza:
Buradan da ”Ödeme Yöntemleri” ne tıklıyoruz ve karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran geliyor.

Ödeme yöntemini kendi bakiyemiz olan Google Play bakiyesini seçiyoruz ve ”SATIN AL” basıyoruz.

Ve satın aldık…….

Şimdi sıra oyunun tadını çıkarmada iyi eğlenceler…….


 • Evez
  4 ay önce

  Color reseller ederim

  1
  yorum beğen
 • bilal
  10 ay önce

  iyi

  11
  yorum beğen