arama

Need For Speed Underground 2 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 15.12.2018 - 20:28 | Oyunlar
Need For Speed Underground 2 İndir
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Mert Böğüş

 Need for Speed Underground 2 İndir başlıklı bu yazımızda yarış oyunu dediğimiz zaman aklınıza ilk gelen oyunlar arasında yer alan Undergrodund 2’yi  sizlerle paylaşacağız. Need for Speed: Underground 2, EA Black Box tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından 2004 Mayıs ayında piyasaya çıkış yapan bir yarış oyunudur. Underground’dan sonra çıkış yapmıştır ve onun devamı niteliğindedir. Şimdi sizleri çok  daha fazla bekletmeden satış rekorları kıran NFS hakkında bilgi verip, indirme linklerini paylaşalım. 

Oyun Bilgileri

Need For Speed Underground 2 Bilgileri

Oyunun Adı: Need For Speed : Underground 2
Oyunun Çıkış Tarihi: 2004 Mayıs
Oyunun Dili: İngilizce
Oyunun Türü: Yarış – Hız
Oyun Platformu: Bilgisayar,PS3
Crack Durumu: Hazır
Dosya Türü: Exe – Rar
Dosya Boyutu: 1.78 GB

Sistem Gereksinimleri


En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 1.8 Ghz
Gerekli Boş Alan: 3 GB
Ekran Kartı: 512 MB
RAM: 256 MB
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

Gorseller

Need for Speed: Underground 2 Görüntüleri

İndirme Linkleri

Need For Speed Underground 2 İndir

Need For Speed Underground 2 İndir Tek Link Google Drive : https://drive.google.com/file/d/1_fcCmJAtC7sxyq9bKlxa-Ft_xESjPcsU/view?usp=sharing

Need For Speed Underground 2 İndir Tek Link CloudMailru : https://cloud.mail.ru/public/AzH2/MtNyxtBLB

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

Arkadaşlar oyun dosyasını indirirken antivirüslerinizi devre dışı bırakmanızı öneririz. Aksi takdirde oyun dosyası indikten sonra antivirüs tarafından silebilir. Ayrıca kurulum hatasız bir kurulum istiyorsanız antivirüsü kapatmalısınız. Kurulumu yaptıktan sonra tekrardan aktif duruma getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra  kurulumu çalıştırmak için bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. 

Video


Need For Speed Underground 2 Hakkında Bilgiler

Need for Speed: Underground 2, EA Black Box tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından 2004 Mayıs ayında piyasaya çıkış yapan bir yarış oyunudur. Underground’un devamı niteliğindedir. Bu oyunda sokaklarda yarış arabanızla rahatlıkla gezebilir ve yarış bölgelerine giderek yarışabilirsiniz. Bu yarışlarda çeşitli parçalar ve belirli ödüller kazanıp yeni arabalar alabilir veya arabanızı güçlendirebilirsiniz. Oldukça güzel bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Fakat günümüzde daha iyi grafiklere sahip oyunların çıkması nedeniyle eskisi kadar popüler bir oyun olmadığını da belirtelim. Umarız Need For Speed Underground 2 İndir başlıklı yazımız sizler için faydalı olmuştur.

Need For Speed Payback Sistem Gereksinimleri için bakınız: https://www.gamer.com.tr/haberler/need-for-speed-payback-sistem-gereksinimleri-aciklandi-pc


 • süleyman
  2 hafta önce

  ben 5-6 senedir oynuyorum bana göre çok popüler bir oyun

  0
  yorum beğen