arama

Need for Speed Most Wanted 2 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 25.12.2018 - 20:34 | Oyunlar
Need for Speed Most Wanted 2 İndir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Böğüş

Need for Speed Most Wanted 2: Bugün ki Need for Speed Most Wanted 2 İndir başlıklı yazımızda yine oldukça güzel bir yarış oyunu ile siz değerli takipçilerimizin karşısına çıkıyoruz. Need for Speed: Most Wanted, Criterion isimli bir şirket tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından piyasaya sürülen, Need For Speed serisinin 2012 senesinde çıkan 19. bilgisayar oyunudur. Bu oyunun önceki sürümleri Need for Speed: Shift, Need For Speed: Shift 2 ve Need for Speed: The Run’dur.  Oyun 2005 senesinde çıkış yapan Need for Speed: Most Wanted’ın re-make’idir

Need for Speed Most Wanted 2 oyuna ilk öncelikle Aston Martin V12 Vantage modeli ile başlar ve ilk görevi Porsche 911 Carrera S modelini satın almaktır. Oyuncu bu aracı elde ettikten sonra oyuna ilk yarış olan Keys to the City  ile oyuna başlar. Oyuncular yolda park edilen arabaların yanına giderek o arabaların sahibi olabilir. Oyundaki amaç Most Wanted (En çok arananlar)  listesinde bulunan kişileri yarışta yenip ve özel yarışmaları tamamlamak.

Ayrıca oyuncu Multiplayer modunda oyuncu 71. Speed Level’e kadar gelerek oyundaki oyuncular arasında zirveyi kapabilir. Most Wanted 2’nin bir önceki sürümlere benzediğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Fakat tabi ki her sürümde bir yenilik olmaktadır, bu sürümünde kendine özgü şeyleri bulunmaktadır. Eğer gerçek bir yarış oyunu seven birisi iseniz bu oyunu oynamanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Şimdi sizlerin canını daha çok sıkmadan oyun hakkında bilgiler verip, indirme linklerini paylaşalım.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Need for Speed Most Wanted 2 Bilgileri

Oyun Adı: Farming Simulator 17
Çıkış Tarihi: 25/10/2016
Dili: İngilizce
Türü: Yarış Oyunları
Sürümü: v1.5.0
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricisi: Criterion Games
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu:  2.89 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci:İki Çekirdek – 2.0 GHz+ 4600
Gerekli Boş Alan: 7 GB+
Ekran Kartı: 512 MB – DX10.1+
RAM: 2 GB+
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2+

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Need for Speed Most Wanted 2 Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Need for Speed Most Wanted 2 İndir

Need for Speed Most Wanted 2 İndir MEGA: https://mega.nz/#!M1dmQaLR!c1-1wQ0AHMTn_RQxSwBhbKey07WC1M9VYR6kjd3wEdY

Need for Speed Most Wanted 2 İndir Torrent:https://yadi.sk/d/iVlmjq6UWN2mmQ

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz.