arama

Mount Blade Warband İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 16.12.2018 - 23:35 | Oyunlar
Mount Blade Warband İndir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Böğüş

Bir çoğunuzun beklediği Mount Blade Warband İndir başlıklı bu yazımızda harika bir orta çağ oyununu sizlerle paylaşacağız. Mount Blade Warband Mount&Blade için yapılmış olan tek ve çok oyunculu genişleme paketidir. Oyun bir Türk firması tarafından geliştirilmekte olup,  Paradox Interactive  isimli bir şirket tarafından 2010 senesinin Mart ayında ilk olarak Türkiye ve sonrasında Amerika’da piyasaya sunulmuştur. Warband, Mount&Blade için tasarlanan ilk genişleme paketi konumundadır ve ilk kez 2009 tarihinde duyurulmuştur. Oyun piyasaya girer girmez 1 hafta içerisinde satış rekoru kırmayı başarmıştır. Oyun, 16 Eylül’de Playstation 4 ve Xbox ONE gibi platformlar içinde çıkış yapacaktır.

Mount Blade Warband Bilgileri

Oyunun Adı: Mount & Blade: Warband
Oyunun Çıkış Tarihi: 30 Mart, 2010
Oyunun Dili: İngilizce / Türkçe
Oyunun Türü: Orta Çağ Oyunu
Oyun Platformu: Bilgisayar
Crack Durumu: Hazır
Dosya Türü: Exe – Rar
Dosya Boyutu: 1.69 GB

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: İki Çekirdek – 2.0 GHz+
Gerekli Boş Alan: 1 GB+
Ekran Kartı:  64 MB – DX9 – 3D+
RAM: 512 MB+
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Win XP / Win Vista / Win 7 / Win 8 / Win 8.1 / Win 10

Mount & Blade: Warband Görüntüleri

Mount Blade Warband İndir

Mount Blade Warband İndir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/1zRXSjIYVltarQjYGVFxaKqrGB3Mr7ua6/view

Mount Blade Warband İndir Cloudru:https://cloud.mail.ru/public/2TL2/9GU9q1usW

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Mount & Blade: Warband Oyun İçeriği

Oyun içerisinde yer alan uluslar aralarında savaş halindedir. Savaşların sonunda krallıklar son bulabilmektedir. Bütün krallıklar yıkıldığı zaman oyun bitmiş olur. En son aşamaya kalan ulus, oyunda galip gelmiştir. Eğer ki oyuncu isterse krallığını kurabilir ve kalradyanın hakimi olmak için mücadele edebilir. Oyunun asıl senaryosunda bütün krallıklar, oyun evreni olan Kalradya’da eski Kalradya İmparatorluğu’nu yeniden canlandırmanın peşindedir. Oyunda yaklaşık olarak 6 devlet bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir;  Rodok Krallığı, Vaegir Krallığı, Svadya Krallığı, Nord Krallığı, Kergit Hanlığı ve Sarranid Sultanlığı. Rodok Krallığı.

Kalradya ise evrenin geri kalanını kapsamaktadır. Genel olarak dağlık bölümler bulunmaktadır. Kalradya dışı ile olan bağlantıları Bezan Denizi tarafından kapanmıştır. Vaegir isimli krallık ise evreninin kuzey-doğu kısmını kapsamaktadır. Sürekli kar yağan bu bölge evrenin en soğuk bölgesidir. Svadya Krallığı ise Kalradya evreninin batısında bulunur.

Mount & Blade Hileleri için bakınız: https://www.gamer.com.tr/haberler/mount-and-blade-hileleri