arama

Minecraft İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 06.12.2018 - 15:00 | Oyunlar
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Böğüş

Bugün Minecraft indir başlıklı yazımız da siz değerli okuyucularımızla dünyanın en çok oynanan ve bağımlılık yapan oyununu paylaşacağız. Markus Alexej Persson isimli bir adam tarafından hafta içerisinde yazılan ve resmi olarak 2011 yılında piyasaya giriş yapmış bir oyundur. Kısaca ifade etmek gerekirse, bu oyunda bloklarla hayal ettiğiniz dünyayı tasarlıyorsunuz. Oyuna ilk girdiğinizde grafikleri falan çok kötü geliyor lakin sadece 18 milyon kişi PC/Mac’de bu oyunu oynuyor.

Bu rakama xbox, playstation, ios ve android  gibi platformlarda oynayan oyuncuları da eklediğimizde 40 milyona kadar ulaşıyor. Yani 40 milyon kişi tarafından oynanan bir oyun. Fazla uzatmadan şimdi sizlere oyun hakkında bilgi verip, indirme linklerine ve sistem gereksinimlerine geçelim.

Oyun Bilgileri

Minecraft  Oyun Bilgileri

Oyunun Adı: Minecraft
Oyunun Çıkış Tarihi: 18 Kasım 2011
Oyunun Dili: Türkçe / İngilizce
Oyunun Türü: Aksiyon / Macera Oyunu
Oyunun Sürümü: v1.7.2
Oyun Platformu: Microsoft Windows PC, PS3, Android
Crack Durumu: Hazır
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 110 MB

Sistem Gereksinimleri

En Düşük ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Pentium D @ 2.66 GHz / AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz
Gerekli Boş Alan: 2 GB
Ekran Kartı:  Intel Pentium D @ 2.66 GHz / AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz
RAM: 700 MB
Ekstra: DX8
İşletim Sistemi: Windows XP / Veya Daha Yukarısı

Oldukça düşük grafiklere sahip olan bu oyunu günümüzdeki bir çok bilgisayar rahatlıkla kaldırmaktadır. Önerilen sistem özelliklerinden düşük bir bilgisayara sahipseniz bile şansınızı denemenizi tavsiye ederiz.

Gorseller

 

İndirme Linkleri

Minecraft İndir

Minecraft Google Drive İndir: https://drive.google.com/file/d/1ZXAZmeWttHNKRd7mB8g-Mje4uGC2XH8W/view

Minecraft Yandex Disk İndir: https://drive.google.com/file/d/1ZXAZmeWttHNKRd7mB8g-Mje4uGC2XH8W/view

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

Kurulum

Kurulum Talimatları:  Kurulumu yapmadan önce Antivirüs programınızı kesinlikle devre dışı bırakmayı unutmayınız, aksi takdirde oyun kurulumunda sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca kurulumu çalıştırmak için bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi yüklü olmalıdır. Çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir, lakin kurulumda hata alıyorsanız indirdiğiniz rar dosyasının içerisinde bulunan “Redist” klasöründen “dotNetFx45_Full_setup.exe” dosyasını bilgisayarınıza yükleyiniz. Daha sonra oyunun kurulumunu yapınız.

Minecraft Hakkında Bilgiler

Minecraft, “Bigger Than Earth” (Dünyadan daha büyük) sloganı ile çıkış yapan ve gerçekten de bu sloganın hakkını veren blok tasarımı oyunudur. Oyunun görsellerine veya videolarına baktığımızda grafikleri oldukça kötü gelebilir. Fakat grafiklerine pek önem vermemenizi öneririm. Mühendislik harikası bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyun kısaca, doğadaki madenlerden faydalanarak yapılar inşa etmenize, ve geceleri  tehlikeli yaratıklarla mücadele etmenizi sağlıyor. Oyunda tamamen size bağlı olarak ev, saray, okul bahçe ve benzeri şeyleri inşaat edebilirsiniz. Herhangi bir sınır yok. Oyunun tek kötü yanının grafiklerinin biraz kötü olması. Günümüzde yaklaşık olarak 40 milyon kişi tarafından oynanmaktadır. Oldukça popüler olduğunu da söyleyebiliriz. Umarız Minecraft indir başlıklı yazımız sizler için faydalı olmuştur.

Video