arama

Left 4 Dead 2 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 29.12.2017 - 23:00 | Oyunlar
Left 4 Dead 2 İndir
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Mert Böğüş

Left 4 Dead 2: Bugün ki Left 4 Dead indir başlıklı yazımızda oldukça güzel bi zombi oyununu sizlerle paylaşacağız. Oyunun size bağımlılık yapacağını söyleyebiliriz. Left 4 Dead 2 Valve Corporation tarafından geliştirilen hayatta kalma ve korku oyunudur. 17 Kasım 2009 tarihinde Microsoft Windows ve Xbox 360 platformları için ABD’de çıkış yaparken, Avrupa ülkelerinde ise 20 Kasım’da piyasaya çıkış yapmıştır. Bu sürümde de Left 4 Dead’de kullanılan Source oyun motoru tercih edilmiş. Önceki sürümde olduğu gibi bu serinin bu oyununda da insanları zombiye dönüştüren bir hastalığın ortasında hayatta kalan 4 kişinin zombilere karşı vermiş olduğu mücadeleyi konu alır. Hayatta kalan bu dört kişi, mücadele sonundaki araçlarına ulaşabilmek için her bölümün son kısmında bulunan güvenli odalara, kontrol noktalarına zombilerle mücadele ederek gitmek zorundadır.

Oyun yapay zeka tarafından kontrol edilmektedir. Oyuncuların göstermiş olduğu performansa ve ilerleme durumuna göre dinamik bir mücadele oyun zorluğunu iyice arttırır. İlk oyuna göre yeni paketler ve yeni özellikler içerir. Kısacası, oyunda hayatta kalmak için zombilerle savaşıyorsunuz. Bu sırada arkadaşlarınızı da kaybedebilir ve tek başınıza kalabilirsiniz. Bu tarz oyunları seviyorsanız kesinlikle Left 4 Dead 2’i tavsiye ederiz. Oyunu ücretsiz bir şekilde vermiş olduğumuz linkten indirebilir ve oynayabilirsiniz. Şimdi sizlerin canını daha çok sıkmadan oyun hakkında bilgiler vererek, indirme linklerini paylaşalım.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Left 4 Dead 2 Bilgileri

Oyun Adı: Left 4 Dead 2
Çıkış Tarihi: 17 Kasım 2009
Dili: Türkçe
Türü: Aksiyon & Korku
Sürümü: v2.1.4.0
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricisi: Kunos Simulazioni
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 14.2 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Pentium IV 3.0 Ghz / AMD Athlon 64 3500+
Gerekli Boş Alan:7 GB
Ekran Kartı:Nvıdıa Geforce 6600 / ATI Radeon X800
RAM:2 GB
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Left 4 Dead 2 Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Left 4 Dead 2 İndir

Left 4 Dead 2 İndir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/1WEzg55xYojY-1zaLwN8Cy3IQhb8_6OFK/view

Left 4 Dead 2 İndir pCloud: https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZBrqD7ZGyqAGNsu2D5GbPLF88nAmVTH2myX

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz. • KEREM
  3 hafta önce

  UYGGGIU

  1
  yorum beğen