arama

Half-Life Counter Strike 1.5 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 15.12.2017 - 23:00 | Oyunlar
Half-Life İndir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Böğüş

Half-Life indir isimli bu yazımızda bir zamanların oldukça popüler oyunu olan ve günümüzde halen oynanan Half- Life’yi sizlerle paylaşacağız. Half-Life kelimesi dilimizde yarı ömür anlamına gelmektedir. Valve tarafından geliştirilen, birinci şahıs nişancı türünden bilim kurgu video oyunudur. Counter Strike’ye oldukça benzemektedir. Hatta Counter Strike’nin Half-Life’den türemiş bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Half – Life 19 Kasım 1998 yılında tarihinde çıkış yapmıştır. Çıkış yaptıktan sonra oynanma rekorlarına imza atmış ve o zamanların en popüler oyunu konumuna gelmiştir. 

Oyun Bilgileri

Half-Life & Counter Strike 1.5 Bilgileri

Oyunun Adı: Half-Life & Counter Strike 1.5
Oyunun Çıkış Tarihi: 08/11/1998
Oyunun Dili: İngilizce / Türkçe
Oyunun Türü: Aksiyon & FPS
Oyun Platformu: Bilgisayar
Crack Durumu: Hazır
Dosya Türü: Exe – Rar
Dosya Boyutu: 331 MB

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 500 MHz İşlemci / Veya Daha İyisi
Gerekli Boş Alan: 1 GB
Ekran Kartı: 512 MB
RAM: 96 MB
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows 95 / Windows 98 / Windows NT4 / Windows XP

Half-Life & Counter Strike 1.5 Görüntüleri

Half-Life İndir

Half-Life İndir Tek Link Google Drive : https://drive.google.com/file/d/0B7zJvTkKKCuXWGtBZlhvVnEwVW8/view?usp=sharing

Half-Life İndir Tek Link OneDrive: https://onedrive.live.com/?cid=6e39c20f7d42b297&id=6E39C20F7D42B297%21106&ithint=file,rar&authkey=!ANkfbksabb5qGS4

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

Arkadaşlar oyun dosyasını indirirken antivirüslerinizi devre dışı bırakmanızı öneririz. Aksi takdirde oyun dosyası indikten sonra antivirüs tarafından silebilir. Ayrıca kurulum hatasız bir kurulum istiyorsanız antivirüsü kapatmalısınız. Kurulumu yaptıktan sonra tekrardan aktif duruma getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra  kurulumu çalıştırmak için bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. 

Half-Life Counter Strike 1.5 Hakkında Bilgiler

Half-Life kelimesi dilimizde yarı ömür anlamına gelmektedir. Valve tarafından geliştirilen, birinci şahıs nişancı türünden bilim kurgu video oyunudur. Counter Strike’ye oldukça benzemektedir. Hatta Counter Strike’nin Half-Life’den türemiş bir oyundur. Bu oyunda yaratıklara karşı  veya arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz. Birbirinden farklı modların olduğu oyun seneler önce çıkmasına rağmen şuan bile oynadığınızda bağımlılık yapıyor. 

Bakınız; https://www.gamer.com.tr/haberler/half-life-hileleri