arama

GTA Türk İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 19.12.2017 - 19:12 | Oyunlar
GTA Türk İndir
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Mert Böğüş

GTA Türk İndir isimli bu yazımızda sizlerin çok istemiş olduğu bir oyunu paylaşacağız. Grand Theft Auto: Vice City yada bir diğer ismi ile GTA Türk Rockstar North isimli bir şirket tarafından geliştirilen ve üçüncü şahıs nişancı tarzında aksiyon ve savaş oyunudur. Oldukça sevilen bu oyunun PlayStation 2, Xbox, xbox 360,playstation 3 PC, iOS ve Android  gibi platformlar içinde sürümü bulunmaktadır. Oyun PS3 platformu için Amerika’da 29 Ekim 2002, Avrupa ve Avustralya’da 8 Kasım 2002’de çıkış yapmıştır. Oyunun bilgisayar platformu için olan sürümü ise Kuzey Amerika’da 1 Mayıs 2003, Avrupa’da 5 Mayıs 2003 tarihinde çıkış yapmıştır. 

Oyun 1980 senesinde ki Florya’da geçmektedir. Oyun Vice City’de hapisten yeni çıkmış olan Tommy üzerinden ilerlemektedir. Oyunda Grand Theft Auto III’te tercih edilen oyun motoru kullanılmıştır. Grand Theft Auto Türk (GTA Türk), Grand Theft Vice City (GTA City), oyununun dilini ve içeriğini Türkçe’leştirmemize yarayan, Türk yapımı bir yamadır. Bu yama oyundaki neredeyse her şeyi Türkçe’leştirmektedir. 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

GTA Türk Bilgileri

Oyun Adı: GTA Türk 
Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2002
Dili: Türkçe & İngilizce
Türü: Açık Dünya
Sürümü: v1.0.0
Ek Paketi: Bulunmuyor
Geliştiricisi: Rockstar Games
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 1.12 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci:İki Çekirdek – 1.0 GHz+
Gerekli Boş Alan: 1.5 GB+
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000
RAM: 128 MB+
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows 2000+

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

GTA Türk Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

GTA Türk İndir

GTA Türk İndir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/1d_ynpq2Eu72StfwTWpRsVyceGopRQpd4/view

GTA Türk İndir Onedrive: https://onedrive.live.com/?cid=75c2761aa794e8bc&id=75C2761AA794E8BC%21105&authkey=!AJmJZ6aNOvPxzH8

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

Aşağıdaki linkte Grand Theft Auto City / Vice City dosyaları ve Türkçe yama yer almaktadır. Setup dosyasından oyunu başarılı bir şekilde kurduktan sonra, indirme dosyalarının içerisinde yer alan ”beni oku” isimli metin belgesinde yazan adımları takip ederek yamayı başarılı bir biçimde yapabilir ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.


GTA Türk Hakkında Bilgiler

Türkler tarafından yapılan GTA Türk yaması, oyuna Türkiye’de görmeye alışkın olduğumuz arabaları, sokakları, üstleri ve benzeri şeyleri ekleyerek oyunda tam bir Türkiye havası yaratıyor. Bu da oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor. Örnek vermek gerekirse, sokakta Beşiktaş, Galatasaray formalı insanlar görmek, sokaklarda tofaş ve kartal gibi araçların geçmesi oyundan daha fazla tat almamızı sağlıyor. 

Ayrıca Gta hilelerine ulaşmak isterseniz buraya bakabilirsiniz.


 • yusuf
  8 ay önce

  oyun efffffsane

  4
  yorum beğen