arama

Gta San Andreas İndir | Full Tek Link | Ücretsiz | 100% Türkçe

Göktuğ Özkan | 20.09.2018 - 19:52 | Haberler, Oyunlar
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Göktuğ Özkan Göktuğ Özkan

GTA: San Andreas Oyunu’nun Android (APK) versiyonunu indirmek için BURAYA TIKLAYIN.

Grand Theft Auto: San Andreas indir yazımızla Dünya’nın en çok oynanan oyunlarından birini sizlerle paylaşıyoruz. Yapımcılığını Rockstar Games firmasının yaptığı Grand Theft Auto serisinin efsanevi oyunu San Andreas ilk kez 2004  yılında piyasaya sürüldü. Zaman içerisinde PlayStation, Windows, Xbox, İOS ve Android platformlarında sunulan oyun Dünya’nın en çok oynanan oyunlarından biri haline geldi. 14 yılı geride bırakmasına rağmen bugün hala milyonlarca cihazda insanların oynadığı bir oyun.

Başrolünde Carl Johnson’ın (CJ) yer aldığı GTA: San Andreas’ın hikayesini okumak isterseniz; yazımızın sonundaki makaleyi okuyabilirsiniz. Burada hızlı bir şekilde Grand Theft Auto: San Andreas oyununun teknik özelliklerinden bahsedip, indirme linklerini ve kurulum talimatlarını paylaşacağız.

Oyun Bilgileri

GTA: San Andreas Bilgileri

Oyunun Adı: GTA: San Andreas
Oyunun Çıkış Tarihi: 26 Ekim 2004
Oyunun Dili: Türkçe / İngilizce
Oyunun Türü: Aksiyon / Macera Oyunu
Oyunun Sürümü: v1.0.0
Oyun Platformu: Microsoft Windows PC
Crack Durumu: Hazır
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 3,36 Gb

Sistem Gereksinimleri

Minimum ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Pentium3 1 GHz veya AMD Athlon / Pentium4 veya AMD Athlon XP
Gerekli Boş Alan: 4 GB / 5 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 3 64 MB / GeForce 6 128 MB Ekran Kartı
RAM: 256 MB / 1 Gb
Ekstra: DirectX 9
İşletim Sistemi: Win 2000, XP ya da yukarısı.

İndirme Linkleri

GTA San Andreas İndir

GTA: San Andreas Tek Link Google Drive: https://drive.google.com/open?id=1H…cX

GTA: San Andreas Tek Link Turbobit: https://turbo.to/fh0xz4y2fy0m.html

GTA: San Andreas Torrent İndir: http://www.teknoustam.com/…/Grand…TeknoUstam.torrent

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Turbobit’ten oyunun nasıl indirileceğini ve kurulumunun nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımızın devamını okuyun.

Video

Kurulum

GTA: San Andreas Kurulumu

Kurulum Talimatları: Kurulumu yapmadan önce Antivirüs programınızı devre dışı bırakmayı unutmayın. Kurulumu eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmek için bunu yapmanız gerekir.

Ayrıca kurulumu çalıştırabilmek için bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi yüklü olmalıdır. Çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmesine rağmen kurulum dosyasını açarken hata alıyorsanız, indirdiğiniz rar dosyasının içindeki “Redist” klasöründen “dotNetFx45_Full_setup.exe” dosyasını yükleyebilirsiniz.

Kurulumu başlatmak için öncelikle “setup.exe” dosyasını çalıştırın. 3 kez “Next” butonuna basın ve ekrandaki “Create a desktop icon” seçeneğini seçin ve ardından tekrar “Next” butonuna basın. Artık “Install” butonuna basarak kurulumu başlatabilirsiniz.

Kurulum dosya kopyalamayı tamamladığında DirectX kurulumuna geçecektir. Gelen ekranda “I accept the agreement” seçeneğini seçin ve “İleri” butonuna tıklayın. DirectX kurulumunu bitirmek için “Son” butonuna tıklayın.

DirectX kurulumu tamamlandıktan sonra GTA: San Andreas kurulumuna geri gelin ve “Finish” butonuna tıklayın. GTA: San Andreas oyunu çalışmaya başlayacaktır.

Türkçe Yama Yükleme:

İndirilen dosyadaki “Türkçe Yama” klasöründe bulunan “american.gxt” dosyasını, oyun dosyalarının içindeki text klasörünündeki “american.gxt” dosyasıyla değiştirin. (C:\Program Files (x86)\Gta San Andreas\text) Bunu yaparken oyunun kapalı olması gerekir. Dosyayı gerekli yere kopyaladıktan sonra oyunu tekrar açtığınızda türkçe olacaktır.

Turbobit’ten GTA San Andreas İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

gta-san-andreas-indirİndirme linkine tıkladıktan sonra açılan sayfadan “Normal Hızda İndir” butonuna tıklayın.


gta-san-andreas-indirDaha sonra gelen sayfada size premium üyelik satın alma teklifinde bulunulacak. 12TL karşılığında 1 haftalık Turbobit üyeliği alabilir ve yüksek hızda sınırsız indirme yapabilirsiniz. Telefon numaranız ile premium üyelik aldığınızda 12TL telefon faturanıza yansır ya da hazır kart kullanıyorsanız bakiyenizden düşer. Bunun yerine “Hayır. Teşekkürler normal indirme” butonuna basarak devam edebilirsiniz.


gta-san-andreas-indirGelen reCAPTCHA doğrulamasını tamamlayın.


gta-san-andreas-indirArdından “İndir” butonuna tıklayın.


gta-san-andreas-indirEğer premium üyeliğimiz yok ise bu işlemin ardından “60 sn” beklememiz gerekmekte.


gta-san-andreas-indir60 sn tamamlandıktan sonra ekrana gelecek olan “İndirilecek dosya” yazısına tıklayın.


gta-san-andreas-indirArtık “Tamam” butonuna tıklayarak dosyanın nereye kaydedileceğini seçebilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz.


GTA: San Andreas Oyununun Hikayesi

Ana karakterimiz Carl Johnson‘ın kardeşi Sweet, Carl’a annesinin öldüğünü haber verir. Carl’ın 1987’de taşındığı Liberty City‘den Los Santos‘a annesinin cenazesi için geri dönüşüyle hikayemiz başlar. Los Santos’a döndükten sonra taksi ile giderken bir polis CJ‘i durdurur ve polis arabasına alır. Arabada annesini Polis memuru Tenpenny‘nin öldürdüğünü öğrenir.

Crash adı ile bilinen kötü polisler, Los Santos Polis Teşkilatı‘na bağlı polis memurlarıdır, çete ilişkilerinden kendilerine şantaj ve tehdit yoluyla çıkar sağlarlar. Tenpenny ve Pulaski, Crash olarak bilinen polislerdendir.

Daha sonra Carl annesinin evine gider ve orada Big Smoke ile karşılaşır. Big Smoke ile birlikte annesinin cenazesi için mezarlığa giderler. Cenazede kardeşleri ve yakın arkadaşı Ryder vardır. Cenazede Ballas‘lar onlara saldırır ancak sağ sağlim Grove Street‘e dönmeyi başarırlar.

Bir gün Carl’ın arkadaşı Cesar kendisini arar, Ryder ve Big Smoke‘un çeteye ihanet ettiğini Carl’a anlatır. Carl otoparkta çete savaşı olduğunu görür, kardeşi yaralanmıştır. Gidip herkesi öldürür. Olay yerine gelen polisler onları tutuklar. Ancak Tenpenny onu kendi aracına bindirir ve Angel Pine adındaki küçük bir kasabaya bırakır. Kardeşi Sweet ise kurşun yaralarından dolayı tedavi altına alınır.

Bir süre Los Santos dışında yaşamını sürdürür. Sonra The Truth‘un yardımı ile San Fierro‘ya gider, araba ve garaj işlerinde çalışır. San Fierro‘da bize ihanet eden Ryder ölür. Oradan da Las Venturas‘a geçer ve kumarhane işleri ile ilgilenir. Bu sırada Tenpenny onu çağırır ve iş yaptırır. Fakat Carl bu kez hiç niyetli değildir. Tenpenny kaçar fakat Pulaski kaçamaz. Pulaski, Carl tarafından öldürülür. Sonra tekrar Los Santos‘a döner. Fakat her şey çok değişmiştir.

Son Görev: Yolun Sonu

Ballas‘lar bütün bölgelerin sahibi olmuştur ve Grove Street ailesi dağılmışır. Carl kendisini kandıran Big Smoke’u öldürmek için kardeşi Sweet ile birlikte Big Smoke‘un uyuşturucu fabrikasına gider. Fabrika çok iyi korunduğu için önce bir SWAT tankı çalar ve fabrikanın duvarını tank ile kırarak içeriye dalar. Big Smoke fabrikanın 4. katındadır. Carl bütün adamları öldürerek 4. kata Big Smoke’un yanına gider ve onu öldürür. Bu sırada Tenpenny gelir ve Bip Smoke’un paralarını alır. Carl’ı öldürmeye çalışır ama yapamaz ve kaçmaya başlar. Kaçarken fabrikayıda ateşe verir. Carl yanan fabrikadan kaçar ve fabrika havaya uçar.

Tenpenny, bir itfaiye aracına binip kaçmaya başlar, Bu sırada Carl’ın kardeşi Sweet itfaiyenin arkasına atlar ve tutunur. Carl itrafiye aracını bir süre takip eder. Tenpenny’nin yanındaki çıraklardan biri Sweet’i aşağıya düşürmek için yanına gider. Bu sırada Carl arabayı Sweet’in altına sürer ve Sweet Carl’ın arabasına atlar. Sweet sürücü koltuğuna geçer ve Carl Sweet’i düşüren polis memurunu öldürür. Kovalamacanın sonunda Tenpenny direksiyon hakimiyetini kaybeder ve köprüden aşağıya itfaiye arabasıyla uçar. Araçtan sağ olarak çıkan Tenpenny’i Carl öldürmeden kendiliğinden ölür. Sonunda Carl Johnson herkesten intikamını almış olur.

GTA: San Andreas Karakterleri

1 Carl Johnson 13 Madd Dogg 25 Wu Zi Mu (Woozie)
2 Melvin ‘Big Smoke’ Harris 14 Jeffrey ‘O.G. Loc’ Cross 26 Ran Fa Li (Farlie)
3 Sean ‘Sweet’ Johnson 15 Mike Toreno 27 Su Xi Mu (Suzie)
4 Lance ‘Ryder’ Wilson 16 Ken Rosenberg 28 Zero
5 Kendl Johnson 17 Kent Paul 29 Dwaine
6 Cesar Vialpando 18 Maccer 30 Jethro
7 Mark ‘B-Dup’ Wayne 19 Salvatore Leone 31 Denise Robinson
8 Catalina 20 Maria Latore 32 Michelle Cannes
9 Claude 21 The Truth 33 Millie Perkins
10 Officer Frank Tenpenny 22 Jizzy B. 34 Barbara Schternvart
11 Officer Eddie Pulaski 23 T-Bone Mendez 35 Helena Wankstein
12 Officer Jimmy Hernandez 24 Barry ‘Big Bear’ Thorne 36 Katie Zhan

Oyunu daha zevkli hale getirmek için gta sa hilelerine buradan ulaşabilirsiniz.


 • bugra
  1 hafta önce

  abi ben indimeye yaptım 3 buçuk gb 5 dakadır 0

  0
  yorum beğen
 • Yiğit can
  2 ay önce

  abi mod yüklesek sıkıntı olur mu

  4
  yorum beğen
 • Turan Avcı
  3 ay önce

  İşe yaradı teşekkurler.

  19
  yorum beğen
 • MEHMET
  8 ay önce

  abi ben yükldim kurdumda şidi ise türkce nasıl yapacam amerikan denilen klasür yok,

  22
  yorum beğen
 • zeki
  8 ay önce

  yükleyen arkadaş çok teşekür ederim…
  kurulum anlatmasında crack anlatılmamaış..
  hoodlom klasöründeki oyun dosyasını.oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyayla değiştirip crakleyin…
  açılışta oyun kapanıyordu onuda bu şekilde çözdüm.
  1.ÇÖZÜM: Veri Yürütme Engellemesi
  Masaüstün de bulunan Bilgisayarım simgesine farenin sağ tuşuna basarak özellikler diyoruz.
  Özelliklere tıkladıktan sonra sol tarafta bir menü mevcut.Oradan Gelişmiş Sistem Ayarları seçiyoruz.
  Karşımıza Sistem özellikleri gelecek.Sistem özelliklerinin üst menüsünden Gelişmiş’e giriyoruz.
  Performans kısmındaki Ayarlar yazısına tıklıyoruz.Ayarlara girdikten sonra üst menüden Veri Yürütme Engellemesi’ne giriyoruz.
  Ardından “Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP’yi etkinleştir” seçeneğini tıklıyoruz ve Ekle yazısı aktif hale geliyor.
  Ekle yazısına tıklıyoruz ve oyunun kurulu olduğu yere gidiyoruz oradan gta_sa.exe seçiyoruz.
  Uygulama ardından Tamam seçeneklerine tıklıyoruz ve bilgisayarımızı yeniden başlatarak işlemimizi tamamlıyoruz.

  Bilgisayarı yeniden başlatıktan sonra oyuna girmeyi deneyiniz eğer sorun devam ederse ikinci çözümü uygulayınız.

  2.ÇÖZÜM(Alternatif): Uyumluluk Sorununu Giderme
  Oyunun gta_sa.exe kısayol simgesine farenin sağ tuşu ile tıklıyoruz ve açılan pencereden Uyumluluk Sorunu Giderme’ye tıklıyoruz.
  Ardından aşağıdaki adımları sırasıyla takip ediyoruz.

  Sorun Giderme Programı tıklıyoruz
  Program windows’un eski sürümlerinde çalışıyordu ancak şu anda yüklenmiyor veya çalışmıyor’a tıklıyoruz
  Windows XP (Service Pack 3) seçiyoruz
  Programı Sına tıklıyoruz ardından oyuna giriyor 1-2 dakika oynayıp çıkıyoruz ve ileri yapıyoruz
  Evet Bu ayarları bu program için kaydet’ i seçiyoruz.

  Ve 2. çözüm işlemimizi de tamamlıyoruz.

  16
  yorum beğen
 • Teymuraz
  9 ay önce

  Super

  24
  yorum beğen
 • Abdullah
  9 ay önce

  Google drive şifresi nedir

  25
  yorum beğen
  • Göktuğ Özkan
   Göktuğ Özkan
   9 ay önce

   Rar şifresi yazıya eklendi.

   20
   yorum beğen
 • Abdullah
  9 ay önce

  Abi ben google drive indirdim onun şifresi yazmiyor

  17
  yorum beğen
  • Göktuğ Özkan
   Göktuğ Özkan
   9 ay önce

   Rar şifresi yazıya eklendi.

   25
   yorum beğen
 • yokeden
  10 ay önce

  abi nerden indirecez indir uşu yokk

  19
  yorum beğen
  • Göktuğ Özkan
   Göktuğ Özkan
   9 ay önce

   İndirme linkleri konu içerisinde mevcut, linklerden birine tıklayıp Download yazısı ile ilgili indirme sitesine gidebilirsin.

   21
   yorum beğen
 • Mehmet Ali
  10 ay önce

  Nasıl iniyor abi

  23
  yorum beğen
 • ozan güney proo
  10 ay önce

  abi adamın dibisin sana çok teşekkür ediyorum mta içi oynamak istiyom mta oynucam çok sağol şuan oynuyom ellerine kollarına sağlık abiiii :::):)

  27
  yorum beğen
 • m. ali duran
  10 ay önce

  ben bu oynu oynamayı çok istiyorum

  24
  yorum beğen
 • kaan
  10 ay önce

  merhaba şuan benim pc de direct 12 var direct 9 yüklesem bişey olurmu?

  19
  yorum beğen
 • Remzi Kaan
  10 ay önce

  Merhaba.Benim pc direct12 de directxi yükleyince sıkıntı olur mu

  33
  yorum beğen
 • murat
  10 ay önce

  siz oyunu nasil indirdiniz banada yardimci olun

  22
  yorum beğen
 • burak
  11 ay önce

  iyi oyun

  19
  yorum beğen
 • murat
  11 ay önce

  Rar şifresi nedir yardımcı olur musunuz

  21
  yorum beğen
  • Göktuğ Özkan
   Göktuğ Özkan
   11 ay önce

   Rar şifreleri yazıya eklendi.

   22
   yorum beğen
 • Cemil Pınar
  1 sene önce

  Abi Sen Adamın Dibisin Eline Koluna Sağlık

  38
  yorum beğen
 • taşkın sönmez
  1 sene önce

  Çok teşekkürler TEKNOUSTAM adamsınız.

  23
  yorum beğen
 • umut
  1 sene önce

  ALLAH razı olsun işime yaradı çok teşekkürler

  27
  yorum beğen
 • erdemb
  1 sene önce

  teşekkürler emeğinize sağlık

  22
  yorum beğen
 • dekart
  1 sene önce

  Adamsınız!

  27
  yorum beğen
 • Ahmet
  1 sene önce

  Eskiden oynadığımız bi oyundu tekrar indireyim diye internette aradım en sade ve linke ulaşabildiğim site bu teşekkürler teknoustam

  34
  yorum beğen