arama

Forza Horizon 3 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 07.02.2017 - 19:48 | Oyunlar
Forza Horizon 3
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Mert Böğüş

Forza Horizon 3 indir başlıklı bugün ki yazımızda yine bambaşka bir yarış yarış oyununu siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz bir şekilde sunacağız. Forza Horizon, 3. oyunu ile yine oyun piyasasının tozunu kaldırmaya geldi. Yarış oyunları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Forza Horizon, hem grafikleriyle, hem oynanışıyla hem de bir çok araba çeşidi ile yarış severlerin hep gözdesi olmayı başarmıştır. Forza Motorsports’un yapımcısı Turn 10’in yerine Playground Games tarafından geliştirilen Forza Horizon 3,  bir kez daha bize yarış heyecanını tattırıyor ve direksiyonu elimize veriyor. Bu sefer bir değişiklik yaparak bizi Avrupa’nın topraklarından alarak Avustralya topraklarına birbirinden çeşitli araçlarla bırakan Forza Horizon 3, yolun sağından gitmeye alışkın olan kişiler için oldukça zorlayıcı bir oyun olmuş.

Oyun ilk olarak 27 Eylül 2016 tarihinde çıkış yapmıştır. Oyun Playground Games, Turn 10 Studios şirketleri tarafından geliştirilmiştir. Çıktığı günden beri rekor kıran oyun The Game Award for Best Sports/Racing Game gibi oldukça önemli ödülleri almayı başarmıştır. Sizde gerçek bir yarış tutkunu iseniz kesinlikle bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Forza Horizon 3 indir isimli başlıklı yazımız umarız sizler için faydalı olmuştur.

Forza Horizon 3 Bilgileri

Oyun Adı: Forza Horizon 3
Çıkış Tarihi: 27 Eylül 2016
Dili: İngilizce
Türü: Yarış
Sürümü: v1.0.119.1002
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricisi: Playground Games
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 34.6 GB

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i3-4170 @ 3.7 GHz / AMD FX-6120 @ 3.5 GHz
Gerekli Boş Alan: 70 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 740 / AMD Radeon R7 250X 
RAM: 8 GB
Ekstra: DX12
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

Forza Horizon 3 Görüntüleri

Forza Horizon 3 indir

Forza Horizon 3 indir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/1qQqGgb_51qeKoojS41vEGdRuoAaAUD8t/view?usp=sharing

Forza Horizon 3 indir Onedrive: https://onedrive.live.com/?cid=9ccbba0bdd88da46&id=9CCBBA0BDD88DA46%21111&authkey=!ABGw409wNgM7j-0


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz. Başka sorunlar yaşıyorsanız yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz. Umarız Command & Conquer : Red Alert 2 indir başlıklı yazımız sizler için faydalı olabilmiştir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-video.png


 • muhammmed
  5 ay önce

  güzel

  5
  yorum beğen