arama

FIFA 19 Sizleri Bekleyen Yenilikler

Harun Yildirim | 15.10.2018 - 17:59 | Haberler, Oyunlar
FIFA 19 Sizleri Bekleyen Yenilikler
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Harun Yildirim Harun Yildirim

FIFA 19’un tanıtımı yapıldı ve futbol severler 29 Eylül 2018 tarihinde piyasaya çıkacak oyun için şimdiden nefesleri tuttular. Durum böyle olunca biz de FIFA 19’un yeni özelliklerini sizlere aktarmak istedik.

FIFA 18’in dönemi yavaşça kapanıyor, bunu kabul etmek gerekli. DK modu aktif edilince Ultimate Team modu çöküşe geçti. Markette futbolcu satmak çile haline geldi, çevrimiçi maçlarda ortam coin kasma işleriyle uğraşanların oldu. DK modu da Ultimate Team’e göre başarısız kaldı.

Kısaca artık FIFA 19’a geçme zamanı geldi. Oyunun ne zaman piyasadaki yerini alacağı da zaten belli oldu. Oyunun çıkış tarihi 29 Eylül 2018 olarak duyuruldu. Son derece güzel yenilikler de oyunda sizleri bekliyor olacak.

Gerçekçi Hareketler

Bildiğiniz gibi EA Sports, Real Player Motion Technology adı verilen teknoloji sayesinde oyuncuların hareketlerini çok daha gerçekçi kılıyor. FIFA 18’de Messi ve Cristiano Ronaldo başta olarak çoğu oyuncu için özel çalışmalar yapılmıştı. FIFA 19’da bu oyuncuların sayısı da artırılacak.

Şampiyonlar Ligi

FIFA 19 Sizleri Bekleyen Yenilikler

FIFA 19 tarafındaki en büyük gelişme oyuna Şampiyonlar Ligi’nin eklenmesi oldu. Süper Kupa ve Avrupa Ligi mücadelelerinin de oyuna ekleneceğini düşündüğümüzde oyunun büyük bir gelişme yaşadığını söyleyebiliriz.

Alex Hunter’ın Yolculuğu

FIFA 19 Sizleri Bekleyen Yenilikler

FIFA’nın iki yıl önce oyuna eklediği Alex Hunter’ın hikayesi FIFA 19 ile sona erecek. Söylentilere göre oyunun finali oldukça dramatik olacakmış. Alex’in kız kardeşinin de yeni hikayede daha çok rol alacağını belirtelim.

Yeni Maç Anlatımları

ESPN’nin tanıdık sesi Derek Rae ve Arsenal’in eski savunmacılarından Lee Dixon, FIFA 19’da anlatım ekbinin parçası oluyor. Bu iki yeni transfer, Şampiyonlar Ligi modunda oynanan maçları yorumlayacaklar.

FIFA 19 Sizleri Bekleyen Yenilikler

Dinamik taktikler ve gol çeşitlerinde yapılacak yeniliklerle FIFA 19 çok renkli ve heyecanlı bir yapım olarak 29 Eylül tarihinde karşımıza çıkacak.