arama

FIFA 18 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 02.01.2019 - 21:39 | Oyunlar
FIFA 18 İndir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Böğüş

Fifa 18: Bugün ki Fifa 18 İndir başlıklı yazımızda sizler karşısına hepimizin yakından tanıdığı bir oyun ile çıkıyoruz. FIFA 18, EA Canada isimli bir firma tarafından tasarlanan ve dünyaca ünlü Electronic Arts şirketinin yayınladığı bir spor, futbol oyunudur. Oyun 29 Eylül 2017 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkış yapmıştır. FIFA 18 bu serinin 25. oyunudur. Oyunun kapağında ise Real Madrid’in eski yıldızı Cristiano Ronaldo bulunmaktadır. FIFA 18, Frostbite 3 oyun motorunun tercih edildiği ikinci futbol oyunudur. Bir önceki sürümde bulunan
 “The Journey” isimli hikaye modu “The Journey: Hunter Returns” isminde bu oyunda devam etmektedir.

FIFA 18 yukarıda da bahsettiğimiz üzere bir spor oyunudur. Oyunda yaklaşık olarak 12 ülkeden 52 lisanslı stadyum, yeni stadyumlar ve 30 jenerik saha yanı sıra 82 stadyum yer almaktadır. Bu seride İngiltere Ligi’nin tüm stadyumları bulunmaktadır. FIFA 18 Ultimate Team Icons  sürümünde ise önceden efsaneler ismiyle bilinen futbolcular bulunmaktadır ve bu özellik sadece PS4, Xbox One ve PC platformlarında bulunmaktadır. Ultimate Team’de efsane olarak Diego Maradona, Brezilyalı yıldızlar Pelé ve Ronaldo, Rus kaleci Lev Yaşin ve Fransız yıldız Thierry Henry gibi oldukça önemli isimler bulunmaktadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

FIFA 2018 Bilgileri

Oyun Adı: FIFA 18
Çıkış Tarihi: 29 Eylül 2017
Dili: Türkçe – İngilizce +
Türü: Spor
Sürümü: Update 2
Ek Paketi: Bulunmuyor
Geliştiricisi: EA Sports
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 20.8 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i3-2100 @ 3.1 GHz / AMD Phenom II X4-965 @ 3.4 GHz
Gerekli Boş Alan:50 GB 
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460 – 1 GB vRAM / AMD Radeon R7 260X V3 – 1 GB vRAM
RAM: 8 GB
Ekstra: DX11
İşletim Sistemi: Windows 7 (x64) / Windows 8 (x64) / Windows 10 (x64)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

FIFA 2018 Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

FIFA 18 İndir

FIFA 18 İndir Yandex: https://yadi.sk/d/wE1cAbY3vwBw7g

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-video.png

Gerçekten futbol sever birisi iseniz bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Kendini gerçekten bir futbol sahasında maç oynar gibi hissedecekseniz. Sorun yaşadığınız yerleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Umarız FIFA 18 İndir başlıklı yazımız sizler için faydalı olabilmiştir.