arama

Crysis İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 05.01.2017 - 23:59 | Oyunlar
Crysis İndir
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Mert Böğüş

Crysis: Bir çoğumuzun bildiği ve sevdiği bir oyunu Crysis indir başlıklı yazımızda sizlerle paylaşacağız. Yazımızda ilk olarak oyun hakkında detaylar verip, sonradan indirme linklerini sizlerle paylaşacağız. Crysis, Crytek şirketi tarafından geliştirilen ve bir çoğumuzun sürekli gördüğü
 Electronic Arts tarafından Windows platformu için yayınlanan birinci şahıs bir nişancı ve savaş oyunudur. Aynı şekilde planlanan serinin ilk oyunudur. Crysis ilk olarak Kuzey Amerika’da 13 Kasım 2007 piyasaya çıkış yapmış sonrasında ise Avrupa’da 16 Kasım’da raflardaki yerini almıştır. Crysis’in satışa çıkışının üstünden 1 sene geçmesinin ardından oyunun
Steam aracılığıyla indirilme olanağı sağlanmıştır. NPD Group ajansının paylaştığı veriye göre oyun indirilme ve satın alınma konusunda başarısız olduğu iddia edilmiştir. Buna karşın Electronic Arts açıklamada bulunarak ve elindeki verileri paylaşarak oyunun 1 milyondan fazla satıldığını açıklamıştır.

Crysis’te  olaylar Kuzey Kore sahili  yakınlarında yer alan adada antik bir uzaylı mekiğinin bulunmuş olduğu 2020 yılı içerisinde geçmektedir. Oyunun tek oyunculu modunda Nomad lakaplı Birleşik Devletler Delta ekibinde yer alan Jake Dunn isimli bir askerin rolünü üstlenmektedir.
Nomad geleceğe ait olan çeşitli silah ve ekipmanlarla donatılmıştır. Oyuncu Crysis ‘te Kuzey Kore ordusu ve uzaylı düşmanları ile savaşmaktadır. Gerçekten herkesin oynaması gereken bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Nişancı ve savaş oyunlarına merakınız varsa kesinlikle bu oyunu indirip denemelisiniz. Şimdi daha fazla uzatmadan oyunun detaylarına geçip, indirme linklerini verelim.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Crysis Bilgileri

Oyun Adı: Crysis
Çıkış Tarihi: 13 Kasım 2007
Dili: Türkçe & İngilizce
Türü: Aksiyon – Macera
Sürümü: v1.0.0
Ek Paketi: Bulunmuyor
Geliştiricisi: Crytek
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 6.17 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 2.2 Ghz
Gerekli Boş Alan: 10 GB
Ekran Kartı: 256 MB
RAM: 1 GB 
Ekstra: DX9
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Crysis Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Crysis İndir

Crysis indir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/0B5yeHNI1HKBmVGdvdnRYVFlFQ1U/edit

Crysis indir Mediafire:https://www.mediafire.com/folder/4y3sz74axxe42/Crysis

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz. Başka sorunlar yaşıyorsanız yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-video.png


 • barışcan
  5 ay önce

  hataveriyor dvd filan

  5
  yorum beğen