arama

Crysis 3 İndir| Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 17.02.2019 - 19:21 | Oyunlar
Crysis 3 İndir
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Mert Böğüş

Crysis 3 indir isimli bu yazımızda tahmin edeceğiniz üzere yine sizlerin karşısına son zamanların en iyi oyunlarından bir tanesi ile çıkıyoruz. Crysis 3, Crytek şirketi tarafından yapılan ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bilim kurgu türünde bir savaş ve aksiyon oyunudur. Crysis 3 serinin diğer oyunlarında olduğu gibi Türkçe alt yazı ve seslendirme bulundurmaktadır.

Crysis 3, Crysis 2’den 24 yıl sonra yani 2047 yılında geçmektedir. Bu sefer hikaye New York şehrinde geçiyor. İkinci oyunda meydana gelen büyük savaşın ardından Prophet, Crynet tarafından hapse mahkum edilir ve uzaylılar tarafından dünya üzerinde o zamana kadar gerçekleştirilmemiş bir işgal başlar. Ayrıca New York, Crysis 2’nin sonunda meydana gelen büyük patlama sonrasında sular altında kalır ve ormanımsı bir görüntü almaya başlar. Bu olayların yaşanmasının ardından şehrin belli bir bölgesi Cell Corporation tarafından Nanodome isimli bir camın içerisine alınır. Nanodome içerisinde bulunan bu alana ise New York City Liberty Dome ismi verilir. Cell Corporation bu fanusu yapmalarının tek amacının karantina bölgesi oluşturmak ve insanları uzaylılardan korumak olduğunu belirtse bile Prophet, Cell Corporation’ın Nanodome içerisinde dünyayı ele geçirmek için böyle bir fanus yaptığını görür.

Crysis 3 Bilgileri

Oyun Adı: Crysis 3
Çıkış Tarihi: 19 Şubat 2013
Dili: Türkçe
Türü: Aksiyon & Macera 
Sürümü: v1.0.0
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricisi: Crytek, Crytek UK
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 14.1 GB

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4 GHz / AMD Athlon X2 @ 2.7 GHz
Gerekli Boş Alan: 20 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTS 450 – 1 GB / ATI Radeon HD 5770 – 1 GB
RAM: 2 GB
Ekstra: DX11
İşletim Sistemi: Windows 7 (x64) / Windows 8 (x64) / Windows 10 (x64)

Crysis 3 Görüntüleri

Crysis 3 indir

Crysis 3 indir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/0B77PatUb3bQvWmN3Y3RfcFNlMVk/view

Crysis 3 indir Mediafire: https://www.mediafire.com/folder/pbabamagwcxua/Crs

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz. Başka sorunlar yaşıyorsanız yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz. Umarız Crysis 3 indir başlıklı yazımız sizler için faydalı olabilmiştir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-video.png


 • Eren
  3 hafta önce

  THE WİTCHER 3 wild hunt yapabilirmisiniz.lütfen

  0
  yorum beğen