arama

Command & Conquer : Red Alert 2 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 05.02.2019 - 19:55 | Oyunlar
Red Alert 2 İndir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Böğüş

Command & Conquer : Red Alert 2 indir isimli bu yazımızda her zaman olduğu gibi yine oldukça güzel bir oyun ile karşınıza çıkıyoruz. Command & Conquer: Red Alert 2, bir 2.5D grafikli gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyun piyasaya 16 Eylül 2000 tarihinde Westwood Studios tarafından yayınlanarak giriş yapmıştır. Oyun konu olarak 1970’leri ele almaktadır. Oyunun diğer sürümüne göre bu sürümünde Müttefikler (Allieds) ve Sovyetler (Soviets) daha yeni ünitelerle karşımıza geliyor. İlk serinin hikayesini devam ettiren oyunda multiplayer özellikleri de oldukça geliştirilmiştir. Command & Conquer: Red Alert 2 özel olarak bir genişleme paketi de çıkarılmıştır. Günümüzde oyunu halen oynayan kişilerin olduğunu söyleyebiliriz. Oyun oynanabirliği özelliği ile ilk 10 içerisinde yer almaktadır.


Red Alert 2 oyuncunun hem maden toplamak, üsler yapmak gibi ekonomik, hem de asker üretip oluşturulan orduyu kontrol etmek gibi oldukça güzel görevlerin ve sorumlulukların olduğu bir strateji oyunudur. Red Alert 2 kullanıcı arabirimi konusunda oldukça başarılı olması nedeniyle bir çok övgü almıştır. Red Alert 2’de savaşlar hava, kara ve deniz olmak üzere 3 ayrı başlığa ayrılmıştır. Oyun eski bir oyun olmasına rağmen oldukça güzel. Oyun kurulumu hakkında sorun yaşarsanız yorum kısmından bizlere belirtebilirsiniz.

Command & Conquer : Red Alert 2 Bilgileri

Oyun Adı: Command & Conquer : Red Alert 2
Çıkış Tarihi: 27 Eylül 2016
Dili: Türkçe
Türü: Savaş & Strateji
Sürümü: v1.09
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricisi: EA Canada
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 843 MB

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel PII 266 / Veya Daha İyisi
Gerekli Boş Alan: 1 GB
Ekran Kartı: 2 MB VRAM / 16 Bit 
RAM: 64 MB
Ekstra: DX11
İşletim Sistemi: Win 95 / Win 98 / Win 2000 / Win NT / Win XP / Win Vista / Win 7

Command & Conquer : Red Alert 2 Görüntüleri

Command & Conquer : Red Alert 2 İndir

Command & Conquer : Red Alert 2 indir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/0B9XkWnLtd0tNdmQ5WG1YS1dNaXM/view?usp=sharing

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz. Başka sorunlar yaşıyorsanız yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz. Umarız Command & Conquer : Red Alert 2 indir başlıklı yazımız sizler için faydalı olabilmiştir.