arama

Call of Duty Modern Warfare 3 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 18.01.2019 - 21:00 | Oyunlar
Call of Duty Modern Warfare 3 İndir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Böğüş

Bugün ki Call of Duty Modern Warfare 3 İndir başlıklı bu yazımızda karşınıza yine bir Call of Duty serisi ile çıkıyoruz. Call of Duty: Modern Warfare 3, Infinity Ward ve Sledgehammer Games isimli iki şirketin ortaklaşa bir araya gelerek tasarladığı ve Activision tarafından piyasaya sürülen üçüncü şahıs bir savaş oyunudur. Oyun MW3 şeklinde kısaltılmaktadır. Modern Warfare serisinin üçüncü, Call of Duty serisinin 8. oyunudur. 8 Kasım 2011 tarihinde Xbox 360, Wii, PlayStation 3 ve Microsoft Windows için Kuzey Amerika ve Avrupa için çıkış yapmıştır.
MW3’ün, Call of Duty: Modern Warfare 2 serisinin devamı olduğunu söyleyebiliriz. Call of Duty: Modern Warfare 3 çıktığı gün içerisinde Amerika’da ve İngiltere yaklaşık olarak 6.5 milyon satış rakamına imza atmıştır. Sledgehammer Games oyunun tek kısımlı kısmını tasarlarken
Raven Software ise çok oyunculu kısmı yapmıştır. Oyun toplam 17 bölümden meydana gelmektedir. Infinity Ward’ın yapmış olduğu açıklamaya göre oyunun seslendirme bölümünde Billy Murray, Kevin McKidd, Roman Varshavsky, William Fichtner, Timothy Olyphant  gibi isimler yer almaktadır.

Oyunun oldukça güzel olduğunu belirtelim. Savaş oyunlarını benim gibi seviyorsanız bu oyunu kesinlikle öneririm. Oyunda mücadele, çok oyunculu ve Ko-Operasyon gibi modlar bulunmaktadır. Bu modların hepsini tek bir tuşla rahatlıkla oynayabilirsiniz. Şimdi daha fazla uzatmadan oyun hakkında bilgiler verelim. Oyun kurulumunda yaşadığınız sorunları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Call of Duty Modern Warfare 3 Bilgileri

Oyun Adı: Call of Duty Modern Warfare III
Çıkış Tarihi: 08/11/2011
Dili:  İngilizce
Türü:  FPS & Savaş & Strateji
Sürümü: v1.9.461
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricisi: Bizarre Creations
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 10.8 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 @ 8750
Gerekli Boş Alan: 20 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 GT – 256 MB / ATI Radeon X1950 Pro – 256 MB
RAM: 2 GB
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Call of Duty Modern Warfare 3 Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Call of Duty Modern Warfare 3 İndir

Call of Duty Modern Warfare 3 indir Yandex: https://yadi.sk/d/2KtrFF-rg8Y6xg

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz. Başka sorunlar yaşıyorsanız yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-video.png