arama

Call of Duty İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 04.01.2017 - 23:00 | Oyunlar
Call of Duty İndir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Böğüş

Call of DutyBugün ki Call of Duty indir başlıklı yazımızda bir çoğunuzun eskiden dilinden düşürmediği ve okuldan kaçıp oynadığı bir oyun ile karşınızdayız. Call of Duty, II. Dünya Savaşını ele alan Infinity Ward şirketi tarafından geliştirilen ve Activision isimli şirket tarafından piyasaya sürülen nişancı ve savaş oyunudur. Call of Duty serisinin ilk oyunu olmuş ve o zamanlar oldukça beğenilen bir oyun olmayı başarmıştır. Oyun Medal of Honor: Allied Assault’un  yapımcıları tarafından geliştirilmiş ve o zamanların en popüler oyunlarından birisi olan Medal of Honor serisine rakip olmuştur. Oyunun birbirinden farklı sürümleri bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir; 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 ve 1.5. Sürümlerin sonumcusu olan 1,5’te oyuna yeni haritalar ilave edilip, oyunda iyileştirmeler yapılmıştır. Call of Duty serisinin ilk oyunu olması nedeniyle sonradan Call of Duty: Classic ismi ile anılmaya başlanmıştır.

Oyun, II. Dünya Savaşı’nın savaş alanlarını sinematik bir şekilde, modern tarihi meydana getiren müttefik ülkelerin onlarca askerinin ve adı geçmeyen  askerlerin gözünden anlatmaktadır. Oyunda 2. dünya savaşını adeta yaşıyorsunuz. Güzel bir savaş oyunu arayışı içerisindeyseniz kesinlikle bu oyunu oynamanızı sizlere öneririz. Oyun oldukça eski yapım olmasına rağmen günümüz grafiklerine oldukça yakındır. Ayrıca oyunun hikayesi sizi adeta içerisine çekecek ve zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmayacaksınız. Şimdi siz değerli okuyucularımızı daha fazla bekletmeden oyun hakkındaki ufak detaylara değinip, indirme linklerini sizlerle paylaşacağız.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Call of Duty Bilgileri

Oyun Adı: Call of Duty
Çıkış Tarihi: 29/10/2003
Dili: Türkçe & İngilizce
Türü: Nişan – Savaş
Sürümü: v1.0.0
Ek Paketi: Bulunmuyor
Geliştiricisi: EA Sports
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 1.22 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Pentium IV @ 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2500
Gerekli Boş Alan: 2 GB 
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 6100 – 128 MB / ATI Radeon Xpress 1100 – 128 MB
RAM: 128 MB 
Ekstra: DX9
İşletim Sistemi: Windows 98 / Windows ME / Windows 2000 / Windows XP

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Call of Duty Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Call of Duty İndir

Call of Duty indir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/0B2cT2HG1CFQzNzA1U0E5ajZCejg/view

Call of Duty indir OneDrive: https://onedrive.live.com/?authkey=%21ALqk5cwxv7Op5nc&cid=98F0BDECA895EE2A&id=98F0BDECA895EE2A%21107&parId=root&action=locate

Call of Duty indir MailRu: https://cloud.mail.ru/public/7qZG/EpCXTP1eb

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-video.png