arama

Bully Scholarship Edition İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

Mert Böğüş | 05.01.2017 - 21:00 | Oyunlar
Bully Scholarship Edition İndir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Böğüş

Bully Scholarship Edition: Bugün ki Bully Scholarship Edition indir başlıklı yazımızda sizlerin karşısına oldukça farklı bir yapıya sahip oyun ile çıkıyoruz. Bully: Scholarship Edition, New England’da Bullworth Academy yatılı okulu öğrencisi 15 yaşındaki afacan Jimmy Hopkinsas’ın ergenlik yıllarındaki saçma ve eğlenceli hikayesini konu almaktadır. Oyunda okulda yer alan kaslı çocukları yen, okuldaki yeniyetmelere eşek şakaları yap, inekleri kurtar, kızları öp ve etraftaki en berbat okulun sosyal hiyerarşisini yönet. Kısacası bir çeşit çılgınlık oyunu.

Kafa dağıtmak istiyorsanız kesinlikle bu oyunu tavsiye ederiz. Fakat oyun oldukça eskidir bu yüzden günümüz grafiklerine göre geridedir. Oyun New England tarafından geliştirilmiş ve Rockstar Games tarafından 4 Mart 2008 tarihinde Windows platformu için çıkış yapmıştır. Oyun hakkında kısa yorum yapmak gerekirse, eğer ki vakit geçirmek istiyorsanız oyun arayışı içerisindeyseniz bu oyunu tavsiye ederiz. Lakin Pubg ve benzeri oyunlar dururken bu oyunu oynamakta pek mantıklı değil. Karar sizin! Şimdi sizlerin canını daha fazla sıkmadan oyun hakkında ufak detaylara değinerek, indirme linklerini paylaşalım.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Bully Scholarship Edition Bilgileri

Oyun Adı: Bully Scholarship Edition
Çıkış Tarihi: 4 Mart 2008
Dili: Türkçe & İngilizce
Türü: Aksiyon – Macera
Sürümü: v1.0.0
Ek Paketi: Bulunmuyor
Geliştiricisi: New England
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 2.14 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 2.4 Ghz
Gerekli Boş Alan: 4.7 GB 
Ekran Kartı: 512 MB
RAM: 1 GB 
Ekstra: DX9
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Bully Scholarship Edition Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Bully Scholarship Edition İndir

Bully Scholarship Edition indir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/1dQhuuYKYWrAvVaTWXS9v2aqUOlAsEjvq/view

Bully Scholarship Edition indir Torrent: https://onedrive.live.com/?cid=2e7eb0217fd4e4d6&id=2E7EB0217FD4E4D6%21121&ithint=file,txt&authkey=!AI2tOLKwr-YAz7s

Şifreli Dosya

İndirdiğiniz dosyada şifre bulunmaktadır. Dosyanın şifresini öğrenmek için aşağıdaki kutucuğa www.teknoustam.com yazıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.


Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz. Başka sorunlar yaşıyorsanız yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.