arama

BİM’de Xiaomi Mi Band 2 Satılacak!

Harun Yildirim | 16.10.2018 - 13:45 | Haberler, Mobil
BİM’de Xiaomi Mi Band 2 Satılacak!
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Harun Yildirim Harun Yildirim

BİM, 27 Temmuz tarihinden itibaren satışa çıkaracağı, en çok tercih edilen akıllı bileklik modellerinden olan Mi Band 2 ile gündemde kendisine bir yer oluşturmayı başardı.

Her hafta yapıldığı gibi BİM, müşterilerine teknolojik ürünlerini sunmayı sürdürüyor. 27 Temmuz tarihinden itibaren satışta olacak Xiaomi Mi Band 2’nin yanında giriş seviyesi oyuncu ekipmanları ve uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar da satılacak.

BİM’de Xiaomi Mi Band 2 Satılacak!

BİM’in yeni aktüel ürünleri müşterilerini mutlu edecek ürünlere sahip gibi gözüküyor. İnternet üzerinden minimum 100 lira ödeyerek satın alabileceğiniz Xiaomi Mi Band 2, BİM’de 95 TL’den satılacak. Bazı kullanıcıların internet üzerinden alışveriş yapmak istemedikleri için fiziki bir mağazadan uygun fiyatlı alışveriş yapma imkanı tam bir fırsat!

Aktüel ürünler arasındaki 600 TL fiyat etiketine sahip olan dizüstü bilgisayarı da gündelik basit işler için tercih edebilirsiniz. Bu bilgisayarı işlerinizi halletmek veya oyun oynamak almayı düşünüyorsunuz, kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu durumu cihazı göz önünde bulundurmayı unutmayın.

BİM’de Xiaomi Mi Band 2 Satılacak!

Bahsi geçen aktüel ürünler 27 Temmuz tarihinde satın alınabilir olacak ancak ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu belirtelim, yani satın almak istediğiniz bir cihaz varsa elinizi çabuk tutmalısınız. Şimdi Xiaomi Mi Band 2 akıllı bilekliğin detayları hakkında konuşalım.

Xiaomi Mi Band 2 Özellikleri

Cihazın ilk modelinden farklı olarak 0.42 inçlik bir ekranı ve dokunmatik tuşu bulunuyor. Bileğinize dokunan kalp bölüm ise kalp ritminizi ölçen sensör yer alıyor. Bilekliğin atılan adımları başarılı bir şekilde saydığını belirtelim, vücut ölçüleriniz ve adımlarınıza göre matematiksel olarak yakılan kaloriyi de hesap ettiğini ekleyelim.

BİM’de Xiaomi Mi Band 2 Satılacak!

Su geçirmezlik özelliğine sahip olan bilekliği duş alırken, elinizi yıkarken çıkarmanız gerekmiyor ancak sınırları zorlamanızı tavsiye etmiyoruz. Uzun süre oturduğunuzda veya hareketsiz kalkığınızda Mi Band 2 biraz hareket etmeniz için sizi uyarıyor. Cihazın en güzel özelliklerinden biri de gece uykunuz esnasında kalp ritminizin grafiğini tutuyor olması.

27 Temmuz’da bu cihazı satın almak isterseniz bir BİM’e uğramayı unutmayın.