arama

Avengers 4’te Hangi Kahramanlar Dönecek?

Harun Yildirim | 20.10.2018 - 16:26 | Haberler, Sinema
Avengers 4’te Hangi Kahramanlar Dönecek?
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Harun Yildirim Harun Yildirim

Avengers: Infinity War yapımı, Marvel evreninde büyük bir etki yaratmış ve izleyicilerin sevdiği karakterlerin ortadan kaybolmasına sebep olmuştu. Ancak bu kahramanlardan bazılarının Avengers 4 ile beraber Marvel Evreni’ne geri döneceğini biliyoruz. Avengers 4 hangi kahramanları tekrar karşımıza çıkacak? Ortaya çıkan bilgilerle bu soruyu yanıtlamaya çalışacağız.

Marvel severler başta olmak üzere sinema ve çizgi roman severler, 2019’da karşımıza çıkacak olan Avengers 4 filmini merakla bekliyor. Infinity War filmi, Marvel hayranlarını geren, üzen ve hayretler içerisinde bitirerek sona ermişti. Filmin vizyona girişinden itibaren Avengers 4 ile alakalı farklı teoriler ortaya çıktı.

Marvel’in en son vizyona soktuğu Ant-Man ve Wasp filmi, Thanos’un mücadelesinin yani Infinity War filminin öncesinde geçiyor olsa da filmin sonundaki sahnede, Avengers 4 ile ilgili ciddi bilgiler paylaşıldı. Bunların neler olduğu hatırlamamı gerekirse; yapımın sonunda Hank, Janet, Wasp ve Ant-Man deneysel bir cihazla Ant-Man’i kuantum evrenine gönderiyorlardı. Ancak Ant-Man kuantum alemine geçiş yaptığı sırada bildiğimiz dünyada bulunan Janes, Hank ve Wasp, Thanos parmağını şıklattığı için kül olup gidiyorlardı.

Avengers 4’te Hangi Kahramanlar Dönecek?

Burada asıl dikkat edilmesi gereken asıl nokta Hank, Janet ve Wasp’ın ortadan yok olması değil, Ant-Man’in kuantum aleminde kalmış olması. Ant-Man kuantum evrenine, kuantum enerjisi toplamak için inmişti, peki bunun sebebi neydi? Muhtemelen bunun nedeninde zaman yolculuğu yapmak yatıyor.

Avengers 4 ile Hangi Karakterler Dönecek?

Doctor Strange 2, Guardians of the Galaxy 3, Black Panther 2 ve Spider-Man 2 filmlerinin çıkacağını zaten biliyoruz. Bu durum çoğu kahramanın bu filmler ile evrene döneceğini işaret ediyor. Doctor Strange’in çok fazla kuantum alemi yöntemine sahip olduğunu ve Ant-Man’in de orada kaldığını düşündüğümüzde Doctor Strange’in yapacağı dönüş en dikkat çekici olan olacak gibi duruyor. Yönetmenler Iron Man’in de büyük bir dönüş yapacağını dile getiriyor.